MOBİL UYGULAMA

MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulama

 

 

Mobil uygulama çözümleri ile hedef kitlenizin tamamına her bölgeden, her zaman ulaşma imkânına sahip olursunuz. Sınırları ortadan kaldırır, her daim müşteri etkileşiminizi canlı tutarak onlarla aranızdaki bağı güçlendirirsiniz.

Mobil dünyada güçlü bir varlığınızın olması şüphesiz ki işletmenize büyük fırsatlar tanır. Zira binlerce kişi sizinle mobil aplikasyonunuz üzerinden irtibata geçebilir. Sunmakta olduğunuz içeriklere, hizmetlere rahatlıkla erişme şansı bulurlar.

Böylece hedef kitleniz pratik, hızlı, verimli, etkin bir kullanıcı deneyimi yaşar. Bu ise prestijinizi artırır, profesyonelliğinizi ve işinize verdiğiniz değeri ortaya koyar.

Zoom Medya olarak biz; taleplerinize ve hedef kitle profilinizin beklentilerine ilişkin her türlü mobil uygulamayı dinamik ekibimizle hayata geçirebiliriz. İsterseniz internet sitenizi bir uygulama hâline getirebilir, arzu ederseniz ihtiyacınız olan özelliklere göre sıfırdan aplikasyon geliştirebiliriz.

Tasarım, planlama, organizasyon, kodlama ve teslim süreçlerini başarıyla yöneten Zoom Medya, sizi modern çözümleriyle mobil pazarda öne çıkaracaktır.

Mobil Uygulama Yaptırmak Neden Önemli?

İstatistiklere göre, internet kullanıcılarının %90’ına yakını mobil cihazlar üzerinden bağlanmayı tercih ediyor. Böylesine büyük bir hedef kitleye hızlı, etkili, güncel yöntemlerle hitap etmenin yolu ise mobil uygulamadan geçiyor.

Bir mobil uygulaması bulunmayan firmalar ne yazık ki her gün pek çok potansiyel müşterisini kaybediyor. Oysa mobil aplikasyonu bulunan firmalar dünyanın en uzak yerlerindeki müşterilerine bile kolayca ulaşabiliyor. Üstelik gecenin yarısı, sabahın erken saatleri; günün hangi zaman dilimi olduğu fark etmeksizin…

Diğer taraftan mobil uygulamalar, işletmelerin iş süreçlerinde de büyük bir yer tutuyor. Projelerin efektif bir biçimde yönetilmesi, ekip koordinasyonu, çalışanlar ve yöneticiler arası hızlı haberleşme gibi birçok şey mobil uygulamalarla gerçekleştirilebiliyor.

Bu ise personellerin performansını artırıyor, kurum içi iletişimi güçlendiriyor ve operasyonel süreçlere ivme kazandırıyor.

Siz de tüm bu avantajlardan yararlanmak için Zoom Medya ile tanışabilir, mobil uygulama çözümleri ile başarıdan başarıya koşabilirsiniz.

Mobil Uygulama Çeşitleri Nelerdir?

Bu alanda sınırsız bir çeşitliliğin olduğunu söylemek mümkündür. Zira yetkin ve deneyimli yazılımcılar, neredeyse her alanda isteklere göre mobil uygulama kodlayabilir.

Örnek vermemiz gerekirse, Zoom Medya olarak en fazla sipariş aldığımız bazı mobil uygulama türleri şöyledir:

1.       E-ticaret aplikasyonları,

2.       Saha satışına, veri toplamaya yönelik uygulamalar,

3.       Konum tabanlı uygulama tasarımı, navigasyon uygulamaları,

4.       Muhasebe, bütçe yönetimi ve benzeri konularda şirket içi mobil çözümler,

5.       Eğitim, turizm, finans, eğlence, spor, sağlık, haber uygulamaları,

6.       Mobil oyunlar,

7.       Sosyal uygulamalar…

Siz de estetik, fonksiyonel, her mobil işletim sistemine ve cihaza uyumlu aplikasyonlarla hedef kitlenizi günden güne genişletebilirsiniz.

Profesyonel mobil uygulama geliştirme hizmetlerimizden yararlanarak her an erişilebilir, zamandan ve mekândan bağımsız bir firma hâline gelebilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ