WEB TASARIM

WEB TASARIM

Web Tasarım

 

Web tasarım, faaliyet alanı fark etmeksizin her türlü internet sitesinin temelini oluşturur. Dijital ortamdaki yüzünüz, sizi yansıtan ayna, markanızın temsilcisi, kkullanıcılar sitenizi ziyaret ettiklerinde onları karşılayacak ilk şey tasarımınızdır.

Bütün dijital yayınların ve projelerin ilk adımını web tasarım meydana getirir. Tasarımı yeteri kadar ilgi çekici ve kaliteli olmayan bir site, maalesef şansını daha ilk saniyeden yitirmiş demektir.

İnsanlarda iyi bir intibah bırakmayı başarmanız, içeriklerinizi belirli bir hiyerarşiye göre sunmanız web tasarım ile mümkündür.

Zoom Medya olarak biz, tüm bunları gerçekleştirmenizi sağlayacak kreatif, modern, profesyonel web tasarım çözümlerine hayat veriyoruz. Sıradışı tasarımlarla hedef kitlenizin hafızasında kalıcı olmanıza imkân tanıyor, kurumsal kimliğinizi pekiştiriyor, işinize verdiğiniz değeri yansıtıyoruz.

Potansiyel müşterilerinizde satın alma isteği uyandıracak, saygın, güven veren, kusursuz tasarımlar için doğru yerdesiniz! En iyi web tasarım ajansları yelpazesindeki yerini nitelikli hizmet anlayışına borçlu olan Zoom Medya; estetik, işlevsel, çarpıcı tasarımlarla sitenizi tüm rakiplerinizin sitelerinden farklı kılacaktır.

Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Bu sorunun cevabını; sektörünüz, amacınız, sitenizin sahip olacağı konsept, hedef kitlenizin kimlerden oluştuğu belirler.

Örneğin, sitenizi kişisel bir blog olarak kullanacaksanız renkli, göz alıcı bir tasarım tercih edebilirsiniz. Fakat hastane, hukuk bürosu gibi kurumların web siteleri kurumsal kimliğe uygun, sade bir tasarım ile geliştirilmelidir.

Bununla beraber her web tasarım çalışması şu kriterleri taşımalıdır:

1.       Gerektiği zaman özelleştirilebilir şekilde esnek yapılı,

2.       SEO uyumlu,

3.       Responsive yani bütün ekran çözünürlüklerinde, boyutlarında, her cihaz ve platformda sorunsuz görüntülenme özelliğine sahip,

4.       Kolayca hatırlanabilir,

5.       Orijinal, benzersiz,

6.       Dağınıklıktan, gereksiz veya aşırı öğelerden, karmaşıklıktan bütünüyle uzak,

7.       Yüksek performans sunabilen, hızlı, dinamik, kullanıcı dostu,

8.       Göz yormayacak derecede mütevazi ancak hedef kitleyi etkileyecek kadar iddialı,

9.       Tutarlı, bütünlük içeren, âhenkli,

10.   Mobil uyumluluğu.

İşte Zoom Medya olarak biz, bütün web tasarım projelerimizde bu kriterleri göz önüne alıyoruz. ‘İyisini’ hedeflemiyor, bilakis ‘en’ iyisini ortaya koymayı amaçlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Bir firmanın, şirketnin, işletmenin, markanın kim olduğunu, neyi amaçladığını muhataplarına kısa ve öz bir biçimde aktaran tasarımdır.

Bu tasarımı meydana getiren öğelerin her biri kurumsal kimlik yapısıyla uyum sergiler. Fontlarından yazı boyutlarına, renklerden yazı tiplerine kadar her şey kurumsal kimlikle özdeşleşir. Böylesi bir tasarımın sektörel olarak ön plana çıkmayı ne kadar kolaylaştıracağına şüphe yoktur.

Siz de büyüleyici web tasarım çalışması ile akıllarda güçlü bir yer edinmek için Zoom Medya iile çalışmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Mükemmel estetik anlayışın ince işçilikle bir araya geldiği ajansımız, bütün beklentilerinizi web sitenizin gerekliliklerine uygun biçimde karşılayacaktır.

WEB TASARIM İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ