REKLAM YÖNETİMİ

REKLAM YÖNETİMİ

Reklam Yönetimi

 

Reklam yönetimi; arama motorlarında ve sosyal medyada farklı tekniklerle gerçekleştirilir. Bunlardan ilki arama sonuçlarında görünür ve sizi belli anahtar kelimelerde yükseltir. Söz konusu reklamlar SEM pazarlama ve Google Ads (Google Adwords) kapsamına dâhil edilir.

Sosyal medya reklamları ise Facebook, Instagram, Youtube, Twitter ve benzeri platformlarda yayınlanarak bu mecralar üzerinden geri dönüşümünüzü artırır.

Her iki alanda da zengin bilgi birikimine sahip olan Zoom Medya, reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanır. Böylelikle düşük bir maliyet ile daha fazla satış potansiyeli yakalamanız ve daha çok müşteri edinmeniz mümkün olur.

Google Ads Reklam Yönetimi

Reklamlarınızdan en iyi sonucu elde edebilmeniz için Google Ads hesabınızda gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz. Daha sonra web sitenizde Google Ads politikalarına uygun olmayan bir sayfa bulunup bulunmadığını denetliyoruz.

İhtiyacınız olan optimizasyon işlemlerini gerçekleştiriyor, böylelikle internet sitenizi Google Ads reklamcılığı için uygun bir duruma getiriyoruz.

Yönlendirici, şeffaf ve özenli çalışmalarımızla kalite puanınızı ve görünürlüğünüzü üst düzeye çıkarıyoruz.

Böylece hizmetlerinizin, markanızın, ürünlerinizin daha çok kişiye erişmesini kolaylaştırıyoruz. Üstelik bunu yaparken sizi yüksek maliyetlere katlanmak zorunda bırakmıyor, etkin bütçe yönetimiyle paranızdan da tasarruf etmenize olanak tanıyoruz.

Öte yandan indirim günlerinizde veya yılbaşı, Anneler Günü gibi özel günlerde size özel reklam kampanyaları kurgulayabiliyoruz. Reklam performansınızın analizini gerçekleştirerek bütün detaylarıyla raporluyor, böylece sürecin her aşamasından sizi haberdar ediyoruz.

Zoom Medya olarak Google AdWords reklamcılığıyla başlıca şu alanlarda çözüm sunuyoruz:

1.       Google Arama Ağı Reklamları,

2.       Google Görüntülü Reklam Ağı,

3.       Google Remarketing (Yeniden Pazarlama),

4.       Gmail Reklamları,

5.       Google Alışveriş Reklamları vb.

Çalışmalarımızı gerçekleştirirken ise temel olarak şu unsurlara büyük önem veriyoruz:

1.       Rakiplerinizin araştırılması,

2.       Anahtar kelimelerinizin doğru seçimi,

3.       Nokta atışı kategorizasyon ve filtreleme,

4.       Düşük TBM ile yüksek trafik,

5.       Landing page optimizasyonu,

6.       Reklam metinlerinin ve gruplarının uygun şekilde düzenlenmesi vb.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sayfalarınızın, hesaplarınızın organik şekilde büyümesi için sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Zoom Medya olarak bu hususta da profesyonel hizmetlerimizle adımızdan söz ettiriyor, birçok seçkin markaya ve sosyal medya fenomenine hizmet veriyoruz.

Tüm sosyal medya platformlarının koca bir pazaryeri olduğunu biliyor, buradaki fırsatları zamanında ve iyi değerlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Siz de reklam yönetimi ile tüm bu avantajlardan yararlanarak hedeflerinize daha hızlı bir biçimde ulaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

REKLAM YÖNETİMİ İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ