KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik

 

Kurumsal kimlik, firmaların, markaların, işletmelerin prestijli bir görünüm sergilemesi için çok önemlidir. Geleneksel ve dijital medyadaki yüzünüz olacak kurumsal kimlik, sizi herkesten farklı kılacak benzersiz parmak izinizdir.

Kendinizi iyi tanıtabilmek, güçlü bir marka algısı oluşturabilmek için doğru yapılandırılmış ve tüm öğeleriyle eksiksiz bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız vardır.

İşte Zoom Medya olarak yaptığımız şey tam da budur. Ajansımız; marka adından görsel tasarımlara, yazılı içeriklerden tanıtım filmlerine kadar her şeyin bir bütünlük sergilemesi gerektiğini bilir. O yüzden kurumsal kimliği oluşturan tüm unsurlar geniş bir perspektiften ele alınır. Birbiriyle âhenkli olacak ve markanızın misyonunu, amacını, vizyonunu, değerlerini, sektörel konumunu yansıtacak şekilde tasarlanır.

Bu çerçevede Zoom Medya; sizi hakkıyla temsil edebilecek, markanıza lâyık, etkileyici ve akılda kalıcı bir kurumsal kimlik inşa eder. Böylece hem rakiplerinizden çok daha farklı, hem onlardan kat kat iyi, profesyonel ve hafızalara kazınacak bir kurumsal kimliğiniz olur.

Böylece reklamlarınız, sosyal medya çalışmalarınız, satışlarınız, pazarlama faaliyetleriniz, lansman etkinlikleriniz; kısaca firmanızın faaliyet gösterdiği her alan değer kazanır. Hizmet sunduğunuz her yere, her sektöre damga vurursunuz.

Kreatif ekibimiz size özel stratejiler belirlemek suretiyle firmanız için göz alıcı, modern, yenilikçi, trendlere uygun, çağdaş kurumsal kimlik tasarımını özenle gerçekleştirecektir.

Kurumsal Kimlik Nedir?

İşletmenin veya firmanın duruşunu simgeleyen, tüm ekibini sembolize eden görsel, işitsel ve yazılı öğeler bütünüdür. Bu bağlamda kurumsal kimlik bir firmanın veya işletmenin aynasıdır. Bizzâtihî onunla özdeşleşir, onun hakkında genel bir fikir verir. Bu yüzden iyi bir izlenim oluşturmak, potansiyel müşterilerde güzel bir intibah bırakmak için son derece mühimdir.

Kurumsal Kimlik Neden Önemli?

Şirketleri, markaları, firmaları kurumsal kimlikleri görünür kılar ve diğerlerinden ayırt edilmesini sağlar. Bilinirlik elde etmek, pek çok alternatif arasında ön plana çıkmak kurumsal kimlik ile mümkündür.

Kurumsal kimliğin tüm parçaları birbirine uymalı, böylece tutarlı bir görüntü oluşturmalıdır. Başka bir firmayı çağrıştırabilecek görseller kullanılmamalı, yapılan tasarımlar bütünüyle orijinal ve özgün olmalıdır.

Bu sayede hedef kitlenizin dikkatini çekebilmeniz, markanızı doğru konumlandırabilmeniz, rakipleriniz içinden sıyrılabilmeniz mümkün hâle gelir. Özetle kurumsal kimlik her işletmenin karakteri ve temelidir.

Kurumsal Kimlik Hizmetleri Neleri Kapsar?

·         Logo, banner ve afiş tasarımı,

·         Kurumsal yazı tipi, renk, font tercihleri,

·         Slogan,

·         Kartvizit,

·         Devam kağıtları ve antetli kağıtlar,

·         Ajanda, klasör, takvim, dosya, fiş, zarf çeşitleri,

·         Kutu tasarımı,

·         Promosyon ürünleri,

·         Katalog ve broşürler,

·         Fatura, sertifika, yaka kartı, makbuz ve ilanlar,

·         Araç ve bina giydirme,

·         Billboard,

·         Branda ve dijital baskı,

·         Bayrak ve tabelalar,

·         Ambalaj tasarımları,

·         Mailing şablonu, e-posta imzaları,

·         Sosyal medya kiti,

·         Kurumsal internet sitesi bunlardan bazılarıdır.

Hepsi ve dahası için Zoom Medya ile iletişime geçebilir, hizmetlerimizle marka değerinize değer katabilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ