E TİCARET

E TİCARET

E-Ticaret Hizmetleri

 

 

E-ticaret hizmetleri ile markanız için profesyonel çözümlere imza atıyor, kârlılık oranınızı yükseltiyoruz. Firmanızın imajını güçlendirecek ve prestijini artıracak bu çözümlerle rakiplerinizden daima önde yürümenizi sağlıyoruz.

Her hedef kitlenin farklı istek, ihtiyaç ve beklentilere sahip olduğunu biliyor; hizmetlerimizi gerçekleştirirken sektör, rakip ve kullanıcı davranış analizleri yapıyoruz. Böylelikle firmanızın neye gereksinim duyduğunu isabetli bir şekilde belirliyor ve çalışmalarımıza buna göre yön veriyoruz.

Profesyonel E-Ticaret  Hizmetleri Nelerdir?

Zoom Medya olarak e-ticaret alanında gerçekleştirdiğimiz faaliyetler tüm sektörleri, firmaları ve markaları içine alır. Çünkü ajansımız standart kalıplardan ve ezberlenmiş yöntemlerden uzaktır.

Kapsamlı bir değerlendirme sonrası her firmaya özel stratejiler ve çözümler üretir. Böylece faaliyet gösterdiğiniz sektör ne olursa olsun, aradığınız desteği Zoom Medya bünyesinde bulmanız mümkündür.

Kaliteli e-ticaret hizmetleri olarak ajansımız bünyesindeki bazı uygulamalar şöyle sıralanabilir:

·         Güncel tasarım trendlerine ve arama motoru algoritmalarına göre e-ticaret sitesi tasarımı yapıyoruz.

·         Sosyal medya yönetimiyle e-ticaret sitenizin ziyaretçi oranını ve satış hacmini artırıyoruz.

·         AdWords ve reklam yönetimi çalışmalarıyla sitenizi öne çıkararak daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyor, geri dönüşüm oranlarınızı zirveye taşıyoruz.

·         Kurumsal kimlik tasarımıyla e-ticaret sitenizi ve markanızı hafızalara ilmek ilmek nakşediyoruz.

·         SEO (arama motorlarına yönelik olarak yapılan optimizasyon çalışmaları) sayesinde konumunuzu yükseltiyor, potansiyel müşteri portföyünüzü genişletiyoruz.

·         Web sitenizin her an, her yerden sorunsuz ulaşılabilir olmasını arzu ediyorsanız mobil uygulama çözümlerimizle bunu başarmanıza imkân tanıyoruz.

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

Taleplerinize ve hedef kitlenizin sizden neler beklediğine göre en uygun tasarıma karar vererek kodlara aktarıyoruz. Oluşturduğumuz her e-ticaret sitesi birbirinden farklı olmasına rağmen, vazgeçilmez kriterler hepsini ortak paydada buluşturur:

·         Fonksiyonel, kullanıcı dostu, sade fakat şık bir arayüz,

·         Gelişmiş özellikler, eklentiler ve entegrasyonlar,

·         Güçlü altyapı,

·         Geniş modül koleksiyonu,

·         Üst düzey güvenlik ve gizlilik,

·         Zengin ödeme alternatifleri,

·         Yenilikçi, göz yormayan, etkileyici bir e-ticaret teması,

·         Sınırsız kategori, yazı, sayfa ekleme seçeneği,

·         Birbiriyle uyumlu menü ve alt menüler,

·         Sosyal medya paylaşım butonları…

E-ticaret sitesinin projelendirilmesi, kurulumu, anahtar teslim olarak sunulması, bakım-güncelleme ve teknik destek hizmetleri için yanınızdayız.

E-Ticaret Reklam Yönetimi

Stratejilerinizi doğru bir biçimde kurguluyor, böylelikle dijital pazarlama faaliyetlerinizi hızlandırıyoruz. Markalaşma sürecinize ivme kazandırıyor, sektörünüzde ayrıcalıklı bir konuma gelmeniz amacıyla çalışıyoruz.

Düşük maliyet karşılığında iyi optimize edilmiş etkili reklamlarla satış hacminizi genişletiyoruz.

E-Ticaret SEO

Ürün ve kategori açıklamalarınızdan blog yaazılarınıza kadar sitenizdeki her şeyi denetliyoruz. SEO uyumlu olmayanları SEO’ya uygun hâle getiriyor, gerekirse yeni içerikler üretiyoruz.

URL yapısından site hızına, başlıklardan etiketlere varıncaya dek hiçbir şeyi ihmâl etmiyoruz. Bu sayede gerek kullanıcılara, gerekse arama motorlarına hitap eden mükemmel bir siteye kavuşuyorsunuz.

Sitenizin arama motorlarında görünürlüğe sahip olması ve iyi bir sıralama elde etmesi için site dışı SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz yerel (bölgesel) veya uluslararası SEO çalışmalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada hedef kitle iletişimi, kriz ve içerik yönetimi gibi konularda profesyonel destek sunuyoruz. Markanızı doğru şekilde konumlandırıyor ve her geçen gün daha ileri taşımak için elimizden geleni yapıyoruz.

Böylece ürünlerinizi, hizmetlerinizi hitap ettiğiniz hedef kitleye sosyal medya üzerinden kolayca pazarlayabilmenizi sağlıyoruz.

Kısaca Zoom Medya olarak tüm e-ticaret çözümlerini tek noktada birleştiriyor, paradan ve zamandan kazandırırken sizi hedeflerinize yaklaştırıyoruz.

E TİCARET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ